Szanowni Państwo,

Jestem radcą prawnym. Sprawami spadkowymi i rodzinnymi zajmuję zawodowo od kilku lat. Zdałem państwowy egzamin i zostałem wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Swoim doświadczeniem w zakresie spadków i właściwego zarzadzania masą spadkową dzielę się z moimi Klientami poprzez stronę SpadekPoRodzicach . Doświadczenie w sprawach rodzinnych oraz związanych z regulacją stanu prawnego masy spadkowej zdobywam od kilkunastu lat pracując na rzecz podmiotów publicznych (ministerstw oraz urzędów) i osób prywatnych. Doradztwo w zakresie spadków świadczę w Warszawie ale obsługuję także klientów w Krakowie, Gdańsku czy Lublinie. W dobie porad zdalnych kontakt jest ułatwiony.

Strona powstała jako odpowiedź na wiele zapytań ze strony internautów zaglądających na moja pierwszą stronę www.dnradcaprawny.pl na której opisuję problemu relacji gospodarczych, nieruchomości, prawa rodzinnego, najmu lokali.

“Spadek Po Rodzicach” jest kompendium wiedzy w zakresie problemów w sytuacji straty osoby bliskiej. Mnogość regulacji prawnych wymaga specjalistycznej wiedzy profesjonalisty. Z uwagi na częstą emigrację, problematyczną strukturę majątkową, a także nieuregulowane sprawy spadkowe
z poprzednich pokoleń udział prawnika często jest dobrym wyjściem z kryzysowej sytuacji.

Jeśli interesuje cię zachowek i odszkodowanie Kancelaria pomoże ci uzyskać odpowiednią wiedzę i podjęć decyzję o dalszych krokach prawnych.

Doświadczenie sprawach rodzinnych zdobywałem m.in pracując w renomowanych warszawskich kancelariach, w warszawskim Ratuszu na stanowisku radcy prawnego w biurze odpowiadającym za pomoc społeczną i sprawy rodzinne.

Od roku 2009 zdobywałem doświadczenie w następujących instytucjach:

  • Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich;
  • Biurze Organizacyjno-Prawnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego;
  • Biurze Oceny Legalności Decyzji Nacjonalizacyjnych Ministerstwa Gospodarki;
  • Departamencie Zastępstwa Procesowego I Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa;
  • Gabinecie Prezydenta m.st. Warszawy;
  • w latach 2017-2020 radca prawny Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy – Samodzielne Jednoosobowe Stanowisko Pracy Radcy Prawnego.
  • od 2019 jako prawnik/radca prawny Lider Zespołu Prawnego w spółce notowanej na GPW.

W swojej pracy często świadczę pomoc na rzecz osób niewładających językiem polskim – obsługa prawna prowadzona jest w języku angielskim. Ukończyłem dwusemestralny kurs doskonalenia zawodowego „Angielski dla polskich prawników” prowadzony przez Specjalistyczna Szkołę Językową Sawicki LLB pod honorowym patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłem także roczne studia Centrum Prawa Amerykańskiego – cykl szkoleniowy organizowany przy udziale Uniwersytetu Floryda.

Zapraszam do kontaktu.

mail: kontakt@dnradcaprawny.pl telefon: 500861130